ySense - ySense.com

De 2 - 3 zile e ceva schimbat la Daily Checklist Bonus. Cele 2 de jos se mai deblocheaza sau deja sunt deblocate? Dar nu iti mai da bonus la minim 2 sondaje completate, nu? Sau iti da ( ca pana acum ) si nu iti mai arata?

Poza:
 
Vad ca de curand au renuntat la Skrill. Tot incerc sa asociez contul de PayPal la cel de ySense si nu reusesc, nu merge. Incerc sa dau retragere, trec datele de logare - PayPal si nu ma lasa, da ceva eroare ( vedeti poza de mai jos ):

Poza:

Are cineva idee dintre cei care au scos bani in PayPal? Numele si adresa de mail sunt la fel. Oare fac eu ceva gresit?
 
Nu se vede poza.

Nu am mai retras in PayPal de ceva vreme de cand au bagat taxe si nu mai apare retragerea in dolari, doar euro.
Partea buna la euro e minimul de retragere mai mic, cu rata de conversie plus taxa = $5.80 pentru €5.
 
Am vazut ca retragerea se face in euro..

Poza 1:

Poza 2:

Completez datele pentru a ma conecta la PayPal, incearca conectarea si nu merge ( poza numarul 2 ). Am incercat sa iau legatura cu ei si mi-au cerut poza cu buletinul pentru verificare
 
Nu stiu ce sa zic, pe forumul lor nu a mentionat nimeni deocamdata problema.
Eu am deja conectat contul PayPal si apare la profil si setari la ultimul tab "Linked Account".
Poti sa mai astepti cateva zile in caz ca e doar o problema temporara si poate revine si Skrill, ramanand ca ultima solutie sa le dai ce au cerut.
 
De fiecare data cand primesc aceasta intrebare ( sondaj despre servicii de internet / telefonie mobila ), indiferent de raspunsul ales, ma da afara. Asa se intampla si la voi?

Poza:
 
@Andrelinio eu am făcut acest sondaj, l-am prins pe un faucet, pe ysense nu mai pot activa deoarece am încercat sa ma loghez și am primit mesaj ca am contul oprit pentru inactivitate. De vreo 3 ani nu m-am mai logat de pe computer pentru ca am fost în spital și acasă parțial paralizat la pat de la un AVC. În mesaj scria ca pentru deblocare sa le trimit un mesaj... Dar nu le scriu ca mi-e teama ca or sa îmi răspundă pe emailul meu principal ori eu nu ma pot loga în emailul meu deoarece era pe computer și aveam activat 2FA. Google nu ma lasă să mă loghez de pe telefon.. ma rog, ecam complicata treaba la mine ca nu am acces la computerul meu deocamdată.
În fine, sondaje se pot face și pe Rewardingways dar se pot găsi și pe faucet uri, am făcut mai multe pe dutchycorp.
Legat de acest sondaj trebuia sa alegi ca ai planuri tarifare la Orange. Și apoi mai vin niște întrebări dacă ești mulțumit de Orange, dacă ai semnal, etc. Sondajul e chiar scurt si e slab plătit.
Apropo de rewardingways, pentru cine nu știe, acel site se reorganizeaza și cică abia dinDecembrie îl repornesc. Îmi plăcea la acel site ca avea retragerea în PayPal la suma mica adică vreo 3$.
 
Back
Sus