PayPerPost - payperpost.com

Admin

Admin
Pentru cei care au un blog in limba engleza si se pricep sa scrie articole, PayPerPost e ideal pentru a obtine o sursa in plus de venit. Site-ul plateste 20$ pentru primul post si de la 2 pana la 50$+ pentru urmatoarele. Posturile pot fi despre un site, produse, servicii, etc. Platile se fac prin PayPal fara minim de plata.

*Blogul trebuie sa aibe cel putin 3 luni si sa contina cel putin 20 de postari originale.

www.payperpost.com
 
Siropu a spus:
*Blogul trebuie sa aibe cel putin 3 luni si sa contina cel putin 20 de postari originale.
Deci sunt acceptate bog-uri. 3 luni mi se pare rezonabil.

Nu mai sunt si alte conditii ? De ex:
1. un PR minim
2. domeniu cumparat
3. sa nu aiba prea multe pop-up uri enervante sau reclame abundete ?
 
Nu am vazut nimic de pagerank sau domeniu propriu. Cat despre pop up, pe mine ma enerveza si unu daca ai. :) Reclame in limita bunului simt.
 
E o mare gluma Payperpost. Sunt acolo de mai bine de juma de an si pana acum am primit o singura oferta de a publica ceva pe unul din blogurile mele. Pai pana ajungi sa faci minimum cashout care parca e 50 trece ceve vreme.
A avut careva vreo experienta mai buna cu el?
 
Geo a spus:
E o mare gluma Payperpost. Sunt acolo de mai bine de juma de an si pana acum am primit o singura oferta de a publica ceva pe unul din blogurile mele. Pai pana ajungi sa faci minimum cashout care parca e 50 trece ceve vreme.
A avut careva vreo experienta mai buna cu el?

Cred ca depinde de continutul si de traficul blogului.

celestialblue a spus:
Intrebare:neaparat sa fie blog?pe un forum nu se poate pune?
Din cate stiu eu, numai bloguri.
 
Tocmai am primit un mail de la ei in care ma intrebau daca mai am de gand sa activez pe site'ul lor, de parca mi'ar fi trimis nenumarate oferte si eu le'am refuzat :)) :)) :))
Mi'am dezactivat contu
 
de ce nu incercati Blogmoney, e romanesc, dar bun, plateste la 10 ron, in Paypal si poti sa faci bani si din referali.,Vezi postul meu de mai jos, din sectiunea pay to post.
 
Back
Sus